FOTOKOUTEK V KNIHOVNĚ

V rámci dětslého karnevalu v Tichově se uskutečnil fotoukoutek v naší knihovničce, kde se mohli děti i dospělí vyfotit. Bylo zde na půjčení mnoho kuriotizních věcí např. brýle, kníry, apod. Doufám, že se akce vydařilo a všichni si to náramně užili. Chtěla bych ještě poděkovat Všem za spolupráci.

FOTKY ZDE: denca16.rajce.idnes.cz/Detsky_karneval_v_Tichove_2016_Fotokoutek

Pletení košíků z novin - Klub seniorů

V knihovně se každý pátek koná pletení košíků z novin, který pořádá Klub seniorů.

Poslední knihovna aneb ,,I letos k nám přišel Ježíšek!"

Poslední knihovna se konala 18.12.2015 a na děti čekaly dárečky, které mohly využívat v knihovně. Navíc na každého čekal malý balíček. Pro děti bylo připraveno malé občerstvení. Chci poděkovat Všem dětem, co se zúčastnili. Věřím, že jsme si to všichni užili a naladili vánoční atmosféru.

Mikulášské tvoření

Ani my jsme s ratolestmi nezůstali pozadu a pustili jsme se do tvoření čertíků a mikulášků.

Myslím, že se nám to povede.

Děti byly šikovné.

Dne 11.11.2015 se uskutečnila akce Kreativní odpoledne v naší knihovně.

Pro děti jsem si nachystala např. malování odlitků ze sádry, tvoření panáčků ze špachtlí apod. Poté jsme si s dětmi zahráli hry.

Věřím, že tohle není poslední kreativní odpoledne a budu se těšit na další akci.

Dne 7.10.2015 a 14.10.2015 proběhlo v naší knihovně "Podzimní tvoření s dětmi".

Myslím, že jsme si užili mnoho zábavy.

Každý si zkusil, to co ho baví. Po tvoření jsme si zahráli různé hry.

Doufám, že se to všem líbilo! Budu se těšit na další návštěvu a mnoho zábavy!

Půjčovní doba

Čt- 16:00-18:00

Pá- 8:00 – 12:00

Naše„0Dům bez knih je jako tělo bez duše.“
– Julius Zeyer

Zdroj: https://citaty.net/autori/julius-zeyer/?q=23694